Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir bünyetur. Müessese, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk sağlamlığı ve emrazı mevzularında işbirliği yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlamlığının gelişmesine ve çocukların sağlamlıklı bir yaşam sürdüklerini teşvik buyurmak midein çtuzakışır. Müessese, çocuk sağlamlığı mevzularında eksperlik, bilimsel muayene ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta işbirliği yapmasına teşvik etmektedir. Müessese, çocuk hakları ve sağlamlıklı bir yaşam midein zaruri olan ortamların yaratılması mevzularında çtuzakışmalar yapmaktadır. Yetişkin muvaffakiyetya imza atan dü Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu dönem Esaskanlığını, Kerem Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı ve emrazı mevzularında global işbirliği süresince olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlamlıklı bir yaşam sürdüklerini teşvik buyurmak ve çocuk sağlamlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının eksperlik, bilimsel muayene ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta işbirliği yapmasına teşvik buyurmak midein çtuzakışır. Müessese, çocuk sağlamlığı mevzularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını kovuşturma değer. Bu bilgileri dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlamlıklı bir yaşam midein zaruri olan ortamların yaratılması mevzularında da çtuzakışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada koskocaman alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Müessese, çocukların sağlamlıklı ve adil bir yaşam midein zaruri olan fiziki, birey ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik değer ve bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk sağlamlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturma etmelerini teşvik değer. Dünya çapında çocukların sağlamlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini teşvik etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzlükındaki uzmanların ve fasılaştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlamlığı ve emrazı mevzularında olgun paylaşmasını teşvik değer. Müessese, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk sağlamlığı mevzularında global bir kuruntu birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en uygun uygulamaları belirler. Müessese, çocuk sağlamlığı mevzularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Müessese, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri midein çtuzakışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde fikirmeler yaparak çocukların daha uygun bir encam süresince yaşamaları midein projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlamlıklı bir yaşam midein zaruri olan ortamlar mevzularında çtuzakışır. Müessese, çocukların sağlamlıklı olarak yaşayacakları fiziki, birey ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik değer. Bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında işbirliği yapmasına ve çocuk sağlamlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturma etmelerine olanak teşhisyan bir bünyetur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://emojiler.name.tr/ https://bireyselsigorta.name.tr/ https://ucuzseohizmeti.name.tr/ https://ispartawebtasarimseo.name.tr/ https://oturmagruplari.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al